Etki Değerlendirme ve Etki Analizi Atölyesi

Eşitlik ve Diyalog Derneği olarak, Friedrich-Ebert-Stiftung Türkiye Temsilciliği desteğiyle organize ettiğimiz strateji atölyeleri serisinin ilk etkinliği olan ‘’Etki Değerlendirme ve Etki Analizi’’ atölyesini 6 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirdik. 

AdHoc araştırma şirketinden Saygın Vedat Alkurt yürütücülüğünde iki oturum halinde yapılan atölyenin ilk oturumunda ‘’Değişim Teorisi’’, ikincisinde ise ‘’Paydaş Önceliklendirme ve Haritalandırma’’ başlıkları çerçevesinde tartışmalar geliştirildi. Atölye, Eşitlik ve Diyalog Derneği ekibinin yanı sıra birçok sivil toplum çalışanı ve aktivistin katılımı ile Postane Galata’da gerçekleşti.

Proje Oluşturma ve Yazma Teknikleri

Eşitlik ve Diyalog Derneği olarak Friedrich-Ebert-Stiftung Türkiye Temsilciliği desteği ile organize ettiğimiz atölye serisinin ikinci etkinliği olan ‘’Proje Oluşturma ve Yazma Teknikleri’’ başlıklı atölye 26 Mart 2022 tarihinde gerçekleşti.

Eğitmen Sener Ünal yürütücülüğünde gerçekleşen iki oturumluk atölyede, bir fikri projeye dönüştürme, proje döngüsü ve bu döngünün parçaları üzerine tartışıldı. Atölye, Eşitlik ve Diyalog Derneği ekibinin yanı sıra sivil toplum alanında çalışan ve hak savunuculuğu yapan birçok kişinin katılımı ile Postane Galata’da yapıldı.

Adres

HASANPAŞA MAH. İRFANBEY SOK. KARDEŞLER İŞ HANI NO:10, D:21, 34722 Kadıköy/İstanbul

E-posta

info@esitlikdiyalog.org

Bu web sitesi Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) Derneği Türkiye Temsilciliği’nin katkıları ile hazırlanmıştır.